Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

nexo_logo
InsERT nexo to nowa generacja programów do zarządzania przedsiębiorstwem. Przeznaczony dla małych i średnich firm handlowo-usługowych, jedno i wielooddziałowych.

Pakiet InsERT nexo zaprojektowany z dbałością o wygodę użytkownika. Przyjazny interfejs sprawia, że praca z systemem jest prosta i intuicyjna, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców.

InsERT nexo to rozwiązanie kompleksowe, wspierające działalność całej firmy. System jest zorientowany na procesy zachodzące w całej jej strukturze, a nie tylko w poszczególnych działach, co uwidacznia się m.in. w odwzorowaniu struktury organizacyjnej, czy też poprzez ustalenie pracy okresowej jako jednego z fundamentów systemu.

InsERT nexo wyróżnia się rozbudowanym podejściem księgowym – wszystko, co zachodzi w działalności biznesowej, znajduje swoje odzwierciedlenie w księgowości.

InsERT nexo współpracuje z Gratyfikantem GT i Sello. Dostępna będzie również usługa e-Archwizacji.
Możliwe jest przeniesienie danych z systemów: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, mikroGratyfikant GT, mikroSubiekt dla Windows.

Witryna stworzona na platformie