Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą multimedialnych szkoleń biznesowych. Ich niewątpliwe atuty to niskie ceny, prosty język i atrakcyjna, nowoczesna forma. Szkolenia można odbywać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, wielokrotnie wracając do potrzebnych informacji. Szkolenia dostępne na płytach CD lub online za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Subiekt nexo krok po kroku

Multimedialne szkolenie Subiekt nexo krok po kroku szczegółowo omawia obsługę systemu sprzedaży Subiekt nexo – od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu. Omówiona została również funkcjonalność Subiekta nexo PRO.Wszystkie zagadnienia opisano w przystępny sposób. Liczne filmy krok po kroku pokazują, jak wykonywać poszczególne operacje.Subiekt nexo krok po kroku to 10 godzin nauki, 14 lekcji, kilkaset slajdów i kilkadziesiąt filmów.

 Tematy omówione w szkoleniu: 

 • Instalacja – kreator wdrożeniowy.
 • Interfejs programu.
 • Kartoteki – klienci, wspólnicy, pracownicy, instytucje, asortyment.
 • Urządzenia zewnętrzne – drukarki i kasy fiskalne, czytniki kodów.
 • Cenniki – główne i dodatkowe (ustalanie cen dla asortymentu).
 • Zarządzanie zamówieniami – od klientów i zlecenia do dostawców.
 • Magazyn – wydania, przyjęcia, inwentaryzacja.
 • Dokumenty – faktury zakupu i sprzedaży, faktury zaliczkowe oraz VAT marża, korekty dokumentów, obsługa metody kasowej.
 • Finanse – operacje, sesje oraz raporty kasowe, operacje, dyspozycje oraz wyciągi bankowe), bankowość elektroniczna.
 • Ewidencje rozliczeń – rozrachunki, sesje rozliczeniowe, windykacja.
 • Ewidencje dodatkowe – dokumenty wewnętrzne, komunikacja z biurem rachunkowym.
 Cena: 249 zł netto (306,27 zł brutto)

Multimedialne szkolenie Rewizor nexo krok po kroku szczegółowo omawia obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor nexo – od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu. Omówiona została również funkcjonalność Rewizora nexo PRO.Wszystkie zagadnienia opisano w przystępny sposób. Liczne filmy krok po kroku pokazują, jak wykonywać poszczególne operacje.Rewizor nexo krok po kroku to 10 godzin nauki, 13 lekcji, kilkaset slajdów i kilkadziesiąt filmów.Tematy omówione w szkoleniu:

 • Instalacja – kreator wdrożeniowy.
 • Interfejs programu.
 • Kartoteki – klienci, wspólnicy, pracownicy, instytucje.
 • Plan kont, bilans otwarcia, kartoteki księgowe.
 • Księgi – dekrety, polecenia księgowania, różnice kursowe.
 • Dekretacja dokumentów – obrazy dokumentów, opisy księgowe.
 • Komunikacja online pomiędzy klientem a biurem rachunkowym.
 • Schematy dekretacji – automat. zapisy w księdze handl. oraz ew. VAT.
 • Ewidencje VAT – sprzedaż, zakup, metoda kasowa, korekty VAT.
 • Środki trwałe – kartoteki, plany amortyzacji, operacje na śr. trwałych.
 • Umowy i płace – umowy o pracę i cywilnoprawne, listy płac i rach-ków.
 • Ewidencje pomocnicze – remanenty, eksploatacja pojazdów, składki ZUS wspólników także z innych źródeł.
 • Finanse – operacje, sesje oraz raporty kasowe, operacje, dyspozycje oraz wyciągi bankowe, bankowość elektroniczna.
 • Ewidencje rozliczeń – rozrachunki, sesje rozliczeniowe, windykacja.
 • Deklaracje skarbowe oraz ZUS.
 Cena: 249 zł netto (306,27 zł brutto)

Multimedialne szkolenie Rachmistrz nexo krok po kroku szczegółowo omawia obsługę systemu Rachmistrz nexo – od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu. Omówiona została również funkcjonalność Rachmistrza nexo PRO.poszczególne operacje.Rachmistrz nexo krok po kroku  to 10 godzin nauki, 12 lekcji, kilkaset slajdów i kilkadziesiąt filmów.

Tematy omówione w szkoleniu:

 • Instalacja – kreator wdrożeniowy.
 • Interfejs programu.
 • Kartoteki – klienci, wspólnicy, pracownicy, instytucje.
 • Księgi – księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów (ryczałt).
 • Dekretacja dokumentów – obrazy dokumentów, opisy księgowe.
 • Komunikacja online pomiędzy klientem a biurem rachunkowym.
 • Schematy dekretacji – automat. zapisy w księdze handl. oraz ew. VAT.
 • Ewidencje VAT – sprzedaż, zakup, metoda kasowa, korekty VAT.
 • Środki trwałe – kartoteki, plany amortyzacji, operacje na śr. trwałych.
 • Umowy i płace – umowy o pracę i cywilnoprawne, listy płac i rach-ków.
 • Ewidencje pomocnicze – remanenty, eksploatacja pojazdów, składki ZUS wspólników, także z innych źródeł.
 • Finanse – operacje, sesje oraz raporty kasowe,  operacje, dyspozycje oraz wyciągi bankowe,  bankowość elektroniczna.
 • Ewidencje rozliczeń – rozrachunki, sesje rozliczeniowe, windykacja.
 • Deklaracje skarbowe oraz ZUS.
 Cena: 249 zł netto (306,27 zł brutto)

Subiekt GT krok po kroku

♦ Subiekt GT krok po kroku  w cenie 249 zł + Vat

Omówiono obsługę systemu sprzedaży Subiekt GT – od instalacji i pierwszego uruchomienia, po dokładne przedstawienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi. W kursie pokazano również, jak przenieść dane z innych systemów, a także jak wysyłać dane do oddziałów i do biura rachunkowego.
Subiekt GT krok po kroku to ok. 6 godzin nauki, 12 lekcji, blisko 500 slajdów i kilkadziesiąt filmów.

♦ Rewizor GT krok po kroku w cenie 249 zł + Vat Rewizor GT krok po kroku

Omówiono obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT – od instalacji i konfiguracji parametrów po najważniejsze funkcje programu, m.in. administrowanie planami kont, dekretacja i księgowanie, obsługa środków trwałych, zarządzanie rozrachunkami czy ewidencja i rozliczanie podatku VAT. Omówiono również funkcje kadrowo-płacowe obsługiwane za pomocą programu mikroGratyfikant GT.
Wszystkie zagadnienia przedstawiono w przystępny sposób. Szkolenie zawiera kilkadziesiąt filmów, które pozwalają lepiej poznać moduły programu i ułatwiają wykonywanie poszczególnych operacji.

♦ Gratyfikant GT krok po kroku w cenie 249 zł + Vat Gratyfikant GT krok po kroku

Szkolenie omawia obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT – od instalacji, konfiguracji parametrów i przeniesienia danych po szczegółowe przedstawienie funkcji programu (m.in. wystawianie umów, prowadzenie ewidencji pracowników i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń czy obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych). Zawarte w szkoleniu filmy pomagają poznać moduły programu i ułatwiają wykonywanie poszczególnych operacji.

♦ Rachunkowość bez tajemnic w cenie 99 zł + VatRachunkowość bez tajemnic

Bogaty zbiór informacji z zakresu księgowości. Multimedialny podręcznik na płycie CD przeznaczony jest dla księgowych i pracowników biur rachunkowych, stanowi również doskonałe repetytorium dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych. Prosty język i atrakcyjna forma sprawiają, że z powodzeniem mogą z niego korzystać wszyscy, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z rachunkowości. W 13 lekcjach omówiono podstawowe zasady prowadzenia rachunkowości z uwzględnieniem regulacji krajowych i międzynarodowych. W lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału pomagają filmy, a także liczne przykłady, tabele i wykresy. Zawarte w kursie ćwiczenia pozwalają natychmiast sprawdzić zdobytą wiedzę.

♦ Kadry i płace bez tajemnic w cenie 99 zł + Vat Kadry i płace bez tajemnic

Multimedialny podręcznik Kadry i płace bez tajemnic przeznaczony jest dla specjalistów ds. kadr i płac, pracodawców, studentów, uczniów – zarówno dla tych, którzy nie mieli dotąd styczności z tematyką kadrowo-płacową, jak i dla osób chcących utrwalić lub uaktualnić swoją wiedzę. Kompleksowo omówiono w nim zagadnienia związane z przyjęciem pracownika, przebiegiem zatrudnienia i rozwiązaniem stosunku pracy. Przedstawiono obowiązki pracodawcy wynikające z przepisów prawa pracy oraz ustaw dotyczących ubezpieczeń, podatków itd. Informacje zawarte w szkoleniu przekazane są w przystępny sposób i w wygodnej, nowoczesnej formie, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

♦ Kodeks pracy w cenie 79 zł + Vat Kodeks pracy

Kodeks pracy określa prawa i obowiązki pracowników i pracodawców wynikających z prawa pracy. Jest niezbędny m.in. przy określaniu warunków zatrudniania i zwalniania pracowników, ustalaniu wynagrodzeń, czasu pracy, urlopów, a także w rozwiązywaniu sporów wynikłych ze stosunku pracy.Dzięki wygodnej, elektronicznej formie możliwe jest szybkie przeglądanie informacji zawartych w ustawie. Wbudowana wyszukiwarka pozwala natychmiast dotrzeć do potrzebnych fragmentów. Informacje można łatwo eksportować i drukować

♦ e-Prawnik 2.0 w cenie 89 zł + Vat e-Prawnik 2.0: Umowy i pisma dla Twojej firmy

e-Prawnik 2.0. Umowy i pisma dla Twojej firmypozwala samodzielnie sporządzać wszelkiego rodzaju umowy, ugody, pełnomocnictwa, oświadczenia i inne pisma niezbędne na różnych etapach prowadzenia działalności. Szczególny nacisk położono na porady prawne – w prosty, zrozumiały sposób podpowiedziano, na co zwrócić uwagę przy zawieraniu poszczególnych umów, aby były dla nas najkorzystniejsze i ważne z punktu widzenia prawa; o czym należy pamiętać, sporządzając pisma oraz jakich innych błędów się ustrzec. Wersja 2.0została wzbogacona o szereg dokumentów – dodano działUmowy spółek oraz takie pisma jak: umowa licencyjna, umowa sponsoringu, consultingu, spedycji, kontrakt menedżerski, deklaracja wekslowa, umowa o przejęcie długu, umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o. i inne.

♦ PKWiU w cenie 99 zł + Vat Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług

Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług to pełna baza danych towarów występujących w obrocie gospodarczym na terenie Polski. Leksykon zawiera zestawienie produktów z odpowiednio przypisanymi kodami według obowiązującej klasyfikacji PKWiU z 2008 roku oraz stawkami VAT obowiązującymi od 1 stycznia 2011 roku. Program posiada wbudowaną wyszukiwarkę kodów, pozwalającą na odnalezienie numeru PKWiU dla poszczególnych towarów lub usług. Prezentowane dane można w łatwy sposób drukować i eksportować.

♦ Zmiany w podatku Vat 2011 w cenie 79 zł + Vat Zmiany w podatku VAT 2011

Szkolenie Zmiany VAT 2013 w przystępny sposób przedstawia zmiany w przepisach obowiązujące od 2013 r. (m.in. zmiany dotyczące faktur, podatku VAT, podstawy opodatkowania, kwestie związane z ZUS, zagadnienia kadrowo-płacowe itp.). Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z rzeczowym omówieniem. Opisano w nim również modyfikacje w systemach firmy InsERT, dostosowujące programy do nowych przepisów.

Szkolenie składa się z trzech części:
•Omówienie zmian prawnych obowiązujących od 2013 r.
•Zbiór aktów prawnych wprowadzających zmiany w dotychczasowych przepisach.
•Omówienie aktualizacji w programach InsERT (InsERT GT, Subiekt Sprint, mikroSubiekt).

Witryna stworzona na platformie