Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Navireo

rsz_logo_pionowe

Navireo to system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. System został stworzony z myślą o firmach średnich, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem – od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej.

Dzięki mozliwość łatwej migracji danych z InsERT GT do Navireo, jest wygodna możliwość skalowania systemu wspomagania zarządzania w firmach, których wzrost i rozwój wyczerpał już możliwości pudełkowych programów linii InsERT GT (Subiekt, Gestor, Rewizor, Gratyfikant).

Firma CompuSoft jest Partnerem NAVIREO, a więc sprzedajemy i wdrażamy ten system klasy ERP firmy InsERT.

Witryna stworzona na platformie