Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Producent Navireo

rsz_logo_pionoweInsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla MŚP i członkiem Grupy Kapitałowej TETA. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Sprzedano już ponad 700 tys. licencji, a produkty InsERTwielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

 Oprogramowanie InsERT jest nie tylko najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. Stało się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym, wygrywając niedawno w przetargu MEN. Wśród produktów InsERT znajdują się m.in. systemy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, wspomagające sprzedaż i produkcję.

Obecnie oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą musi charakteryzować się intuicyjnym, ergonomicznym interfejsem użytkownika, powinno być konfigurowalne, otwarte na otoczenie biznesowe, a także skalowalne. Wszystkie te cechy charakteryzują system Navireo.

Witryna stworzona na platformie