Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

 Lista zmian

Poniżej wymieniono wszystkie zmiany w systemie InsERT nexo z określeniem, których elementów systemu one dotyczą (oznaczenia: Sub, Rach, Rew, Gest, Grat, Biuro). Zmiany płatne wyróżniono pogrubioną czcionką.

Zmiany w wersji 13.0.1

Sub Gest Rach Rew Grat Biuro PRO Komponent Opis zmiany
X

[Gr] Pracownicy i umowy Rozwiązano problem z dopisywaniem aneksów i powielaniem umów powstałych na podstawie typów z wymaganym kalendarzem, ale bez wymaganego wymiaru zatrudnienia.
X

[Gr] Wynagrodzenia Rozwiązano problem błędnego ograniczania składki zdrowotnej w przypadku składników opodatkowanych niepodlegających ubezpieczeniu zdrowotnemu.
X

[Gr] Wynagrodzenia Rozwiązano problem niewyliczania się wypłaty w szczególnych przypadkach, gdy istnieje większa liczba zapisów w ewidencji czasu pracy.
X X X X X X
[nexo] Inne Poprawiono błąd aktualizacji powodujący problemy z uruchamianiem programu.
X X X X X X
[nexo] Instalacja i uruchamianie Poprawiono błąd polegający na uruchamianiu innego podmiotu niż wybrany przy zaznaczeniu opcji 'Zapamiętaj podmiot'.
X X X X X X X [nexo] Sfera i rozszerzalność Sfera. Rozwiązano problem z zalogowaniem po uzyskaniu obiektu DanePolaczenia poprzez wywołanie metody Jawne.
X
X X
X
[Ra/Re] Ewidencje pomocnicze Uaktualniono klucz szyfrujący wykorzystywany przy podpisywaniu cyfrowym plików JPK.


X[Ra/Re] Księgowość uproszczona Poprawiono wyznaczanie dodatnich i ujemnych różnic kursowych od rozliczonych należności walutowych.
X

[Su] Cenniki i promocje Poprawiono błąd polegający na błędnym wyświetlaniu wartości zysku, narzutu i marży w informatorze asortymentu, w sekcji Ceny.
X

[Su] Cenniki i promocje Poprawiono błąd polegający na niepoprawnym przeliczaniu pozycji cennika przy aktualizacji cenników z poziomu serwisu dokumentów zakupu.X


[Su] Finanse i rozrachunki Poprawiono podstawę prawną na odcinku A potwierdzenia sald.
X

[Su] Magazyn Poprawiono błąd pojawiający się po zapisie spisu inwentaryzacyjnego przy wyłączonym pokazywaniu okna wydruku.
Witryna stworzona na platformie